זה EV עם מנוע בנזין המרחיב טווח.
חברת הרכבים החשמליים בלונדון מסתעפת מעבר למוניות וטנדרים, שכן החברה הודיעה על הטנדר הראשון שלה. המשלוחים אמורים להתחיל בהמשך השנה. ה- LEVC e-Camper החשמלי החדש מבוסס על טנדר ה- VN5 של החברה, תוך שימוש באותו הנעה, המשלבת מנוע חשמלי עם מאריך טווח מונע גז.

LEVC טוען כי ה- e-Camper מציע טווח זהה לזה של ה- VN5, תחנת הכוח המספקת טווח חשמלי טהור של 98 ק"מ. מנוע הבנזין משתרע על 489 ק"מ, אם כי הוא אינו מניע ישירות את הגלגלים. הרכבת החשמלית החשמלית מאפשרת לחניון לספק נהיגה ללא פליטה במקומות עם תשתית טעינה מוגבלת תוך שהוא קצת יותר ידידותי לסביבה.

תחנת הכוח הייחודית היא ללא ספק תיקו, אך אם LEVC שכח לארוז את יסודות הקמפינג, הרי שמערך הפליטה האפסית לא ממש משנה. עם זאת, לא נראה כי LEVC שכח דבר. החניך יכול לישון עד ארבע בזכות הגג המוקפץ, המשלב חלל שינה לשניים. מושב הספסל בשורה השנייה הופך למיטה הזוגית השנייה. מאפיינים אחרים כוללים מטבחון חשמלי משולב ושולחן מתקפל מרכזי. אין בו את כל הפעמונים והשריקות, אבל זו הצעה מלאת תכונות לרכב חניון.

המשלוחים מתחילים ברבעון הרביעי השנה, וקונים מעוניינים יכולים להירשם עם LEVC כדי ללמוד עוד על הדגם החדש בחודשים הקרובים. ה- Camper LEVC מתחיל מ- 62,250 £ / 73,000 € (86,000 $ בשערי החליפין הנוכחיים). החניך יתמוך במגוון מתלים קנייניים לגלשנים, אופניים וציוד אחר. אפשרויות השדרוג כוללות מבחר רחב של צבעי צבע, פגושים צבעוניים וגלגלי סגסוגת. ה- LEVC מעוניין לנצל את הטרנד ההולך וגדל של טנדרים של חניכים, ונראה שיש לו מוצר נהדר על הידיים.